Strona główna » Kotły » Objekty do 600m2 powierzchni


   WIELOFUNKCYJNY KOCIOŁ BIOAL
   W tym kotle można spalać pelety za pomocą palnika retortowego BIOTEC lub ziarno owsa i pelety za pomocą palnika ruroweg AROTEC. Okazjonalnie można w tym kotle spalać drewno lub brykiety. W takim przypadku należy zdemontować palnik który zamontowany jest na dwóch zaczepach i założyć zaślepke na otwór palnika. Wymiennik rurowy, wyczyska znajduje nię na górze kotła pod górną przykrywą.

Wymiary kotła: szerokość x głębokość x wysokość
25kW : 46 x 60 x 151 cm  (bez palnika i króćców)
40kW : 64 x 62 x 162 cm  (bez palnika i króćców)

Do pobrania:
Dane techniczne DTR kotła BIOAL
Ulotka kotła BIOAL


WIELOFUNKCYJNY KOCIOŁ BRICO
   W tym kotle można spalać pelety za pomocą palnika retortowego BIOTEC lub ziarno owsa i pelety za pomocą palnika ruroweg AROTEC. Okazjonalnie można w tym kotle spalać drewno lub brykiety. W takim przypadku należy zdemontować palnik który zamontowany jest na dwóch zaczepach i założyć zaślepke na otwór palnika. Wymiennik pułkowy, wyczystka znajduje się za górnymi drzwiczkami na froncie kotła.

Wymiary kotła: szerokość x głębokość x wysokość
25kW : 46 x 65 x 118 cm  (bez palnika i króćców)
40kW : 62 x 78 x 126 cm  (bez palnika i króćców)

Do pobrania:
Dane techniczne DTR kotła BRICO
Ulotka kotła BRICO


WIELOFUNKCYJNY KOCIOŁ BIOMOD

  W tym kotle można spalać pelety za pomocą palnika retortowego BIOTEC lub ziarno owsa i pelety za pomocą palnika ruroweg AROTEC. Okazjonalnie można w tym kotle spalać drewno lub brykiety. Palnik zamontowany jest na dwóch zaczepach w przednich drzwiczkach zasypowych. Do palenia drewnem należy zdemontować palnik i zamknąć drzwiczki zasypowe. Wyczystka znajduje na boku kotła                     

    JEDNOFUNKCYJNY KOCIOŁ BIOMAX 
                                                     Kociołek ten skonstruowany jest specialnie do palnika retortowego na pelety. Wyposażony jest w obszerną szufladę na popiół którą wystrczy opróżnić 2 razy na sezon grzewczy. Palnik jest zamocowany na 2 zaczepach, łatwy do demotażu. Wyczystka znajduje się no górze kotła po górną pokrywą. Wziernik płomienia standard.
Wymiary kotła: szerokość x głębokość x wysokość
25kW : 48x 86x 108cm (bez palnika i króćców)
40kW : 64x 107x 132cm (bez palnika i króćców)

 Do pobrania:
 Dane techniczne DTR kotła BIOMAX